0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
Spezia
-
-
Napoli
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Netherlands Eredivisie
Cambuur Leeuwarden
۰
۰
AFC Ajax
inprogress
۱۴:۴۵
  France Ligue 1
Clermont
-
-
AS Monaco
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Scotland Premiership
St. Johnstone
-
-
Celtic FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Turkey Super Lig
Istanbulspor AS
۰
۰
Alanyaspor
inprogress
۱۴:۰۰
  Australia A-League
Western Sydney Wanderers
۱
۰
Western United
Finished
۰۷:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Belgrano de Cordoba
۲
۱
CA River Plate
Finished
۰۱:۴۵
Argentinos Juniors
۱
۰
Racing Club
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Lanus
۲
۱
San Lorenzo
Finished
۰۴:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney United
۳
۱
Marconi Stallions
Finished
۰۹:۳۰
Blacktown City FC
۱
۱
Manly United FC
Finished
۰۹:۳۰
Sydney Olympic FC
۳
۰
Sutherland Shire Sharks
Finished
۰۷:۳۰
Central Coast Mariners Academy
۱
۳
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۰۷:۳۰
Sydney FC U21
۳
۱
Mt Druitt Town Rangers
Cancelled
۱۰:۳۰
Sydney FC U21
۴
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Olimpia Tegucigalpa
۳
۱
Motagua
Finished
۰۴:۳۰
Vida
۲
۱
CD Real Sociedad
Finished
۰۴:۳۰
  Australia A-League Women
Adelaide United (W)
۰
۱
Brisbane Roar FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Newcastle Jets (W)
۰
۳
Canberra United FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Hong Kong Premier League
Rangers
۱
۰
LEE Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
Kitchee
۵
۰
Sham Shui Po FC
inprogress
۱۳:۳۰
Hong Kong FC
۱
۱
Resources Capital FC
Finished
۱۲:۰۰
  Brazil Copa do Nordeste
EC Bahia
۲
۲
Ferroviario
Finished
۰۳:۰۰
ABC Futebol Clube
۲
۰
Fortaleza CE
Finished
۰۱:۰۰
Ceara CE
۲
۰
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۰:۰۰
Nautico Capibaribe
۲
۲
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۰:۰۰
  Mexico LIGA MX
Leon
۰
۱
Pachuca CF
Finished
۰۲:۳۰
Santos Laguna Mexico
۲
۲
Club America
Finished
۰۶:۳۵
Cruz Azul
۰
۱
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۴:۳۵
  Colombia Primera B
Cortulua
۱
۰
Valledupar FC
Finished
۰۰:۳۰
Patriotas Tunja
۱
۰
Llaneros FC
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Cali F.C.
۱
۱
Real Santander
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Paulista Serie A1
Palmeiras
۳
۱
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۱:۰۰
  Andorra 1a Divisio
Inter Club d'Escaldes
۰
۱
FC Ordino
inprogress
۱۳:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Malacateco
۳
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Finished
۰۴:۳۰
CSD Municipal
۲
۲
Deportivo Mixco
Finished
۰۰:۳۰
Antigua Guatemala
۱
۲
CSD Comunicaciones
Finished
۰۵:۳۰
  Colombia Primera A
Independiente Medellin
۱
۱
Independiente Santa Fe
Finished
۰۰:۰۰
CD Jaguares de Cordoba
۲
۱
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۲:۱۵
Deportivo Pasto
۲
۴
America de Cali
Finished
۰۴:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Hoi King
۱
۲
Kowloon City
Finished
۰۹:۰۰
Kwai Tsing
۲
۴
Wong Tai Sin
Finished
۱۱:۰۰
South China FC
۰
۰
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
North District FC
۳
۱
Metro Gallery FC
Finished
۱۱:۰۰
Happy Valley
۱
۴
Sha Tin
Finished
۱۱:۰۰
Yuen Long FC
۰
۰
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Citizen AA
۰
۲
Eastern District
Finished
۱۱:۰۰
  India I-League
Sudeva Delhi FC
۱
۱
Roundglass Punjab FC
Finished
۱۲:۰۰
Neroca FC
۱
۰
Gokulam FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia New South Wales League One
Bonnyrigg White Eagles
۲
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۰۹:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persib Bandung
۲
۰
PSS Sleman
Finished
۱۱:۳۰
Bali United Pusam
-
-
Barito Putra
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Oriente Petrolero
۳
۰
Nacional Potosi
Finished
۰۳:۳۰
The Strongest La Paz
۲
۱
Universitario De Vinto
Finished
۰۱:۰۰
  Brazil Supercopa Women
Real Brasilia FC (W)
۲
۱
Kindermann (W)
Finished
۰۳:۳۰
SC Internacional (W)
۵
۱
Athletico Paranaense (W)
Finished
۰۱:۱۵
  Chile Primera Division
Magallanes Santiago
۱
۱
Union La Calera
Finished
۰۰:۳۰
Union Espanola
۱
۱
Everton Vina del Mar
Finished
۰۳:۰۰
  Guatemala Segunda Division
Futeca
۱
۰
Deportivo Palencia FC
Finished
۰۰:۳۰
AFF Guatemala
۰
۱
CSD Amatitlan
Finished
۰۳:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Municipal Perez Zeledon
۲
۱
AD Guanacasteca
Finished
۰۲:۳۰
Sporting San Jose
۰
۰
CS Herediano
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Jaibos Tampico Madero
۲
۱
Colima
Finished
۰۵:۳۰
Mineros de Fresnillo
۱
۰
Coras de Nayarit FC
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo Dongu FC
۲
۱
Yalmakan FC
Finished
۰۱:۳۰
Cafetaleros De Chiapas
۱
۰
Inter Playa del Carmen
Finished
۰۱:۳۰
CD Inter Queretaro
۱
۲
Gavilanes FC Matamoros
Finished
۰۱:۳۰
Los Cabos United
۳
۰
Mexicali FC
Finished
۰۶:۳۰
Reboceros de La Piedad
۳
۱
CD Tulancingo
Finished
۰۴:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Estoril Praia
۰
۱
Vitoria Guimaraes
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Paulista Serie A2
CA Linense
۱
۱
Noroeste SP
Finished
۰۰:۳۰
Velo Clube SP
۲
۲
Oeste Itapolis
Finished
۰۲:۰۰
  Paraguay Primera Division
Resistencia SC
۰
۲
Libertad Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
Sportivo Trinidense
۰
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۰:۳۰
  Panama LPF
CD Plaza Amador
۱
۲
Tauro F.C.
Finished
۰۵:۰۰
Deportivo Universitario
۱
۰
UMECIT
Finished
۰۲:۴۵
Alianza FC Panama
۰
۰
Sporting San Miguelito
Finished
۰۰:۳۰
  England Super League Women
Manchester United (W)
-
-
Everton (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 16
San Pedro 7-10 FC
۰
۳
Club de Futbol Cadereyta
Finished
۰۱:۳۰
  Uruguay Primera Division
Cerro Largo FC
۲
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۰۲:۰۰
  Italy Campionato Primavera
Sampdoria U19
۱
۱
Roma U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Guatemala Primera Division
Quiche FC
۱
۱
Deportivo Marquense
Finished
۰۵:۳۰
  Panama Liga Prom
Panama City FC
۲
۱
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Colon C-3
۳
۳
Sporting San Miguelito Reserves
Finished
۰۰:۳۰
SD Panama Oeste
۱
۴
Universidad de Panama
Finished
۰۲:۳۰
San Martin FC
۱
۱
Plaza Amador Reserves
Finished
۰۲:۳۰
Herrera Reserves
۰
۳
Mario Mendez FC
Finished
۰۲:۳۰
Union Cocle
۱
۳
CD Universitario Reserves
Finished
۰۰:۰۰
  El Salvador Primera Division
Jocoro FC
۱
۱
CD Luis Angel Firpo
Finished
۰۱:۰۰
  Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira
۰
۰
Monagas SC
Finished
۰۳:۰۰
Angostura FC
۲
۰
Mineros de Guayana
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. A
AD Municipal Liberia
۰
۱
AD Sarchi
Finished
۰۴:۳۰
AD Cofutpa
۳
۱
Municipal Garabito
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Club Atletico Alvarado
۰
۰
San Martin de San Juan
Finished
۰۳:۱۵
CA Defensores de Belgrano
۱
۱
Temperley
Finished
۰۳:۵۰
  Germany Bundesliga U19
FSV Mainz 05 U19
۱
۲
SC Freiburg U19
inprogress
۱۳:۳۰
Werder Bremen U19
۰
۰
Hertha BSC Berlin U19
inprogress
۱۳:۳۰
Nurnberg U19
۳
۰
SV Eintracht Trier U19
inprogress
۱۳:۳۰
Holstein Kiel U19
۱
۲
VfL Wolfsburg U19
inprogress
۱۳:۳۰
Viktoria Berlin U19
۰
۰
RB Leipzig U19
inprogress
۱۵:۰۰
FC Ingolstadt 04 U19
۰
۰
TSV 1860 Munich U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
Chelsea SS HK
۲
۱
Tung Sing
Finished
۰۹:۰۰
Kwun Tong
۱
۰
Double Flower FA
Finished
۱۱:۰۰
3 Sing FC
۳
۱
Lucky Mile
Finished
۰۹:۰۰
Wanchai SF
۰
۳
Wing Go FC
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۱
۰
Yau Tsim Mong
Finished
۰۹:۰۰
Tuen Mun SA
۲
۲
Leaper St Joseph
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon Cricket Club
۰
۱
Mutual FC
Finished
۱۳:۰۰
Fu Moon
۱
۶
Sai Kung
Finished
۰۹:۰۰
  Solomon Islands S-League
Henderson Eels FC
۲
۱
Southern United Honiara
Finished
۰۴:۳۰
  Turkey 1. Lig
Manisa Futbol Kulubu
۰
۰
Samsunspor
inprogress
۱۴:۰۰
  Barbados Premier League
Paradise FC
۱
۱
Deacons FC
Finished
۰۲:۳۰
Empire Club
۳
۱
Wotton FC
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Paranaense 1
Aruko Sports Brasil
۱
۱
Maringa PR
Finished
۰۱:۰۰
FC Cascavel
۰
۱
Operario PR
Finished
۰۱:۰۰
  Mexico Liga TDP, Group 3
Atlante Xalapa
۲
۱
Caballeros de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. B
CS Uruguay de Coronado
۰
۱
Santa Ana
Finished
۰۰:۳۰
Consultants Desamparados
۳
۱
AD Aserri
Finished
۰۰:۳۰
  Nicaragua Primera Division
UNAN Managua
۳
۰
ART Municipal Jalapa
Finished
۰۲:۳۰
Real Esteli FC
۰
۱
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Walter Ferreti
۱
۲
Managua FC
Finished
۰۵:۳۰
  Uruguay Amateur Cup
Maldonado Capital
۲
۰
Rocha Capital
Finished
۰۴:۳۰
  Australia New South Wales U20 League
Sydney Olympic U20
۱
۱
Sutherland Sharks U20
Finished
۰۵:۱۵
Blacktown City U20
۶
۰
Manly United FC U20
Finished
۰۷:۳۰
Sydney United 58 U20
۳
۴
Marconi Stallions U20
Finished
۱۱:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
PSV Eindhoven (W)
۰
۰
Ajax Amsterdam (W)
inprogress
۱۴:۴۵
  Azerbaijan Premier League
FK Zira
-
-
FK Qabala
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Kocaelispor U19
۲
۰
Bodrumspor U19
Finished
۱۲:۳۰
  Uganda Super League Women
Rines SS WFC (W)
۱
۰
Uganda Martyrs (W)
Finished
۱۰:۳۰
She Corporate (W)
۳
۰
Makerere University (W)
Finished
۱۰:۳۰
Asubo Gafford (W)
۱
۳
Kampala Queens (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
Sertãozinho FC
۳
۱
Barretos SP
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 4
Deportivo Muxes
۲
۰
CDC Dominguez Osos
Finished
۰۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
Barcelona SC Guayaquil
۱
۰
Deportivo Cuenca
Finished
۰۲:۳۰
Murdoch University Melville
۵
۰
Carramar Shamrock Rovers FC
Finished
۱۲:۳۰
Forrestfield United
۲
۱
Canning City
Finished
۱۲:۳۰
FK Admira Praha
۲
۲
FK Banik Most - Sous
inprogress
۱۳:۳۰
Vejle Boldklub
۰
۲
Dynamo Kiev
Finished
۱۱:۳۰
Tabasalu Charma
۱
۰
JK Tallinna Kalev II
inprogress
۱۳:۳۰
Inglewood United
۰
۰
Sorrento SC
inprogress
۱۴:۳۰
Kingsway Olympic
۳
۰
Perth Glory II
Finished
۱۲:۳۰
Western Knights SC
۰
۰
Balga SC
inprogress
۱۴:۳۰
Rockingham City
۰
۱
Swan United
inprogress
۱۴:۳۰
Morley Windmills
۰
۰
Gosnells City
inprogress
۱۲:۳۰
Maddington White City FC
۰
۰
Joondalup United
inprogress
۱۴:۳۰
FK Dziugas Telsiai
۰
۰
FK Nevezis Kedainiai
inprogress
۱۴:۳۰
PFC CSKA Sofia
-
-
Pfc Pirin Blagoevgrad
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Thailand Thai League 3
Marine Corps FC
۲
۲
Royal Thai Siam Navy FC
Finished
۱۲:۰۰
Chiangrai Lanna FC
۰
۳
Nakhon Mae Sot United FC
Finished
۱۲:۰۰
Samut Prakan City FC
۰
۰
STK Muangnont
Finished
۱۲:۰۰
Kasem Bundit University FC
۰
۲
Inter Bangkok
Finished
۱۲:۰۰
Watbot FC
۰
۰
Phitsanulok FC
Finished
۱۲:۰۰
Khonkaen Mordindang FC
۲
۵
Rasi Salai United
Finished
۱۲:۰۰
Chachoengsao FC
۲
۰
Chanthaburi FC
inprogress
۱۴:۳۰
Surin Khongcheemoon FC
۱
۵
Khonkaen FC
Finished
۱۲:۰۰
Prime Bangkok
۴
۱
Nonthaburi United
Finished
۱۲:۰۰
  France Championnat National U19 Group D
Ajaccio U19
۱
۱
Toulouse FC U19
Finished
۱۲:۳۰
AS Cannes U19
۰
۱
AS Saint-Etienne U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Thailand Thai League 2
Ranong United
۱
۰
Kasetsart
inprogress
۱۴:۰۰
Nakhon Pathom United
۰
۰
Customs United FC
inprogress
۱۴:۳۰
Uthai Thani FC
-
-
Rayong FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Greece Super League Women
Neoi Ergoteli (W)
۰
۱
Olimpiada Imittos (W)
inprogress
۱۴:۳۰
OFI (W)
۲
۰
Leontikos Kifisias (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  France Division 1 Women
Paris Saint Germain (W)
-
-
Le Havre (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۱۵
  Vietnam V-League
The Cong Viettel FC
-
-
Ha Noi
بازی شروع نشده است
۱۵:۴۵
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Derince Belediyespor
۰
۰
Yomraspor
inprogress
۱۴:۳۰
Nevsehir Belediyespor
۰
۰
Amasyaspor 1968 FK
inprogress
۱۴:۳۰
Elazigspor
۰
۰
Agri 1970 Spor
inprogress
۱۴:۳۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۰
۰
1954 Kelkit Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Yeni Mersin Idmanyurdu
۰
۰
Yeni Orduspor
inprogress
۱۴:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۰
۱
Eskisehirspor K
inprogress
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 1
Nakhon Ratchasima
۰
۰
Bangkok United
inprogress
۱۴:۰۰
Ratchaburi FC
۱
۰
Nong Bua Pitchaya FC
inprogress
۱۴:۳۰
Lampang FC
-
-
Khon Kaen United
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Chonburi FC
۱
۰
Lamphun Warrior FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Turkey League Women
Fatih Vatan Spor (W)
۰
۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Ilkadim Belediyesi Yabancilar (W)
۱
۲
Horozkent SK (W)
Finished
۱۱:۳۰
Besiktas (W)
۳
۱
Hatayspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Atasehir Bld Spor (W)
۰
۶
Fenerbahce (W)
Finished
۱۲:۳۰
Kocaeli Bayan FK (W)
۱
۰
Giresun Sanayispor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Konak Belediyesi (W)
۳
۲
Trabzonspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Gaziantep Asya Spor (W)
۰
۰
Nuh Spor (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 1
Venados FC II
۱
۲
Deportiva Venados FC II
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie B
Mazorqueros
۰
۰
Zitacuaro
Finished
۰۲:۰۰
Chilpancingo
-
-
Ciervos FC
Finished
۰۰:۳۰
  Portugal Liga Segunda
FC Penafiel
۰
۰
CD Mafra
inprogress
۱۴:۳۰
  Germany Bundesliga Women
TSG 1899 Hoffenheim (W)
-
-
MSV Duisburg (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
-
-
FC Bayern Munchen (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Motril CF
۰
۰
Centro de Deportes El Palo
inprogress
۱۴:۳۰
Atletico Malagueno
۱
۰
Arenas Armilla CD
inprogress
۱۴:۳۰
Marbella FC
-
-
Maracena
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Levante B
۰
۰
CF Gandia
inprogress
۱۴:۳۰
CD Roda
۱
۰
Orihuela
inprogress
۱۴:۰۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Karaman
۰
۰
Kahramanmarasspor
inprogress
۱۴:۳۰
Ofspor
۰
۰
Elaziz Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Kusadasispor
۰
۰
Eynesil Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
۱
۰
Ergene Velimese Spor
inprogress
۱۴:۳۰
Bayrampasa
۰
۱
Antalya Kestelspor
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Cadiz B
۰
۰
FC Cartagena II
inprogress
۱۴:۳۰
Atletico Mancha Real CF
۰
۰
Juventud Torremolinos CF
inprogress
۱۴:۳۰
UCAM Murcia
۰
۰
Velez CF
inprogress
۱۴:۳۰
Sanluqueno
-
-
Mar Menor
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Real Betis B
-
-
Recreativo de Huelva
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
Avranches U19
۰
۰
SA Merignac U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Tanzania Premier League
Ihefu FC
۱
۰
Mbeya City
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
RCD Mallorca B
۰
۲
Saguntino
inprogress
۱۳:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۰
۱
CD Teruel
inprogress
۱۴:۰۰
CE Manresa
۰
۰
SD Formentera
inprogress
۱۴:۳۰
Lleida
۰
۰
Valencia CF B
inprogress
۱۴:۳۰
Ibiza Islas Pitiusas
۰
۱
CF Badalona
inprogress
۱۴:۳۰
Hercules Alicante
۰
۰
AE Prat
inprogress
۱۴:۳۰
Terrassa CF
۰
۰
SCR Pena Deportiva
inprogress
۱۴:۳۰
  Kenya League Women
Wadadia (W)
۳
۰
Nakuru West Queens FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Kisumu All Starlets (W)
۵
۰
Kangemi Ladies FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Richards Bay Reserves
۱
۰
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
۰
۱
Kaizer Chiefs Reserves
inprogress
۱۳:۳۰
  Antigua and Barbuda Premier Division
Liberta SC
۳
۳
Five Islands
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Matogrossense
Sport Sinop
۰
۱
Luverdense
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Cearense 1
Pacajus
۴
۲
Barbalha CE
Finished
۰۱:۰۰
  Iran 2nd Division
Sepidrood Rasht
۰
۰
Pas Hamedan
inprogress
۱۴:۰۰
FC Vista Turbine
۰
۰
FC Panik Talesh
inprogress
۱۴:۰۰
Spad Alvand Tehran
۰
۰
Shahid Oraki Eslamshahr
inprogress
۱۴:۰۰
Foolad Khuzestan B
۱
۰
Iman Sabz FC
inprogress
۱۴:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
Sant Andreu Barcelona
۱
۰
UE Sants
inprogress
۱۴:۳۰
CF Montanesa
۰
۱
Pobla de Mafumet CF
inprogress
۱۴:۳۰
Girona FC B
۰
۰
Fundacio Esportiva Grama
inprogress
۱۴:۳۰
CE L'Hospitalet
۰
۰
UE Rapitenca
inprogress
۱۴:۳۰
CE Europa
۱
۰
UE Tona
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
UD Logrones B
۰
۰
Real Sociedad C
inprogress
۱۴:۳۰
Utebo
۰
۰
CD Tudelano
inprogress
۱۴:۳۰
Deportivo Alaves B
-
-
CD Brea
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
CD Mirandes B
۰
۰
Atletico Tordesillas
inprogress
۱۴:۳۰
La Virgen del Camino
-
-
Numancia B
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Primera Division Women
Madrid CFF (W)
۰
۱
Real Sociedad (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۰
۰
Atletico Madrid (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Sevilla FC (W)
۰
۰
Villarreal (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
FC Ferreiras
۰
۰
Rabo Peixe
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Hercules U19
۱
۱
Real Murcia U19
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Union Molinense CF 2020
۰
۰
Aguilas FC
inprogress
۱۴:۰۰
EG El Palmar CF
۰
۰
Muleno CF
inprogress
۱۴:۳۰
Racing Murcia
-
-
UD Caravaca
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
AD Torrejon CF
۰
۰
Rayo Vallecano B
inprogress
۱۴:۰۰
Cuc Villalba
-
-
Real Aranjuez
inprogress
۱۴:۰۰
CF Pozuelo de Alarcon
۰
۱
Getafe B
inprogress
۱۴:۳۰
Ursaria
-
-
Las Rozas CF
inprogress
۱۴:۳۰
CD Mostoles
۰
۰
CF Trival Valderas Alcorcon
inprogress
۱۴:۳۰
  Italy Serie B Women
Napoli (W)
۲
۰
Trento (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Malta Challenge League
Melita FC
۰
۲
Sliema Wanderers FC
inprogress
۱۳:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۰
۰
TUS Dassendorf
inprogress
۱۳:۱۵
  Cyprus First Division Women
Lakatamia FC (W)
۲
۰
Karmiotissa Chrysomilia (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Mineiro 1
Ipatinga
۰
۱
Atletico Mineiro
Finished
۰۱:۳۰
Tombense MG
۳
۰
Caldense
Finished
۰۱:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Unionistas de Salamanca CF
۰
۰
Cordoba
inprogress
۱۴:۳۰
Real Madrid B
۱
۰
Alcorcon
inprogress
۱۴:۳۰
Ceuta
۰
۰
CF Fuenlabrada
inprogress
۱۴:۳۰
Cultural Leonesa
۰
۰
Racing de Ferrol
inprogress
۱۴:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
Roda JC Kerkrade
۰
۰
MVV Maastricht
inprogress
۱۴:۴۵
  Greece U19 Super League
PAOK Salonika U19
۰
۰
Olympiacos FC U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Fatsa Belediyespor
۰
۰
Bergama Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Kepez Belediye Antalya
۰
۰
Sapanca Genclikspor
inprogress
۱۴:۳۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۰
۰
Osmaniyespor FK
inprogress
۱۴:۳۰
Artvin Hopaspor
۰
۰
Beyoglu Yeni Carsi FK
inprogress
۱۴:۳۰
Akhisar Belediye GS
۰
۱
Efeler 09 FK
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Aviles Stadium CF
۰
۱
L`Entregu CF
inprogress
۱۴:۳۰
Llanes
۱
۰
Sporting Gijon B
inprogress
۱۴:۳۰
Valdesoto CF
-
-
CD Covadonga
inprogress
۱۴:۳۰
UC Ceares
-
-
Real Titanico FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Guadalajara
۰
۰
Cerdanyola del Valles FC
inprogress
۱۴:۳۰
CF Villanovense
۰
۰
CD Atletico Paso
inprogress
۱۴:۳۰
AD Union Adarve
۰
۰
UD Montijo
inprogress
۱۴:۳۰
Socuellamos
۰
۰
AD Alcorcon B
inprogress
۱۴:۳۰
Cacereno
۰
۰
U.D. Melilla
inprogress
۱۴:۳۰
CD Estepona
۰
۰
Don Benito
inprogress
۱۴:۳۰
Atletico Madrid B
۰
۰
CD Coria
inprogress
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Nazilli Belediyespor Aydin
۰
۰
Eylul Belediye Sivas
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Osasuna U19
۱
۱
UD Logrones U19
inprogress
۱۴:۰۰
  France Championnat National U19 Group B
ESTAC Troyes U19
۰
۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
CD Calahorra B
-
-
Racing Rioja CF B
inprogress
۱۴:۰۰
Varea
۰
۰
Pena Balmaiso CF
inprogress
۱۴:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
Lung Moon
۱
۰
Lansbury FC
inprogress
۱۴:۰۰
  Spain Segunda Division Women
CFF Albacete (W)
۱
۱
Valencia CF II (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Turkey 1. Lig Women
Hatay Defnespor (W)
۱
۳
Bagcilar Evrenspor (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Peru Liga 1
Deportivo Garcilaso
۳
۰
EM Deportivo Binacional
Finished
۰۴:۰۰
Universitario de Deportes
۴
۰
Academia Deport. Cantolao
Finished
۰۰:۰۰
Utc de Cajamarca
۳
۰
Cienciano Cusco
Finished
۰۰:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
At. Pueblonuevo
-
-
UD Fuente de Cantos
inprogress
۱۴:۳۰
Olivenza
۰
۰
CD Miajadas
inprogress
۱۴:۳۰
SP Villafranca
۰
۰
Calamonte
inprogress
۱۴:۳۰
CD Azuaga
-
-
CF Trujillo
inprogress
۱۴:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 17
CD Binefar
-
-
CD La Almunia
inprogress
۱۴:۴۵
Cuarte CD
-
-
CF Calamocha
inprogress
۱۴:۳۰
UD Barbastro
۰
۰
CD Utrillas
inprogress
۱۴:۳۰
Ejea
-
-
CDJ Tamarite
inprogress
۱۴:۳۰
  Republic of Kosovo Cup
FC Prishtina
-
-
KF Dukagjini
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FC Malisheva
-
-
KF Fushe Kosova
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Argentina Liga Profesional Reserve
Defensa y Justicia Reserves
-
-
Gimnasia La Plata Reserves
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Chemnitzer FC
-
-
Greifswalder FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Luckenwalde
-
-
FC Energie Cottbus
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Lichtenberg 47
-
-
FC Rot-Weiss Erfurt
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Radomiak Radom
-
-
Stal Mielec
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Portugal Liga 3, Group B
Oliveira Hospital
-
-
Vitoria Setubal
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
San Ignacio
-
-
Touring Ke
inprogress
۱۴:۳۰
Club Portugalete
۰
۱
SCD Durango
inprogress
۱۴:۰۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
Eldense
۰
۱
CD Atletico Baleares
inprogress
۱۴:۳۰
CD La Nucia
۰
۰
Castellon
inprogress
۱۴:۳۰
SD Amorebieta
۰
۰
CE Sabadell
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Tenerife B
۰
۰
UD Villa de Santa Brigida
inprogress
۱۴:۳۰
  Portugal Liga 3, Group A
Sanjoanense
۰
۱
Vilaverdense FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
CD Sant Jordi
۰
۰
SE Penya Independent
inprogress
۱۴:۳۰
SD Portmany
-
-
Binissalem
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
CD Arenteiro
۰
۰
Gimnastic Torrelavega
inprogress
۱۴:۳۰
Real Aviles CF
۰
۰
Bergantinos CF
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Villarrobledo
-
-
CD Torrijos
inprogress
۱۴:۳۰
  Germany 3.Liga
VfB Oldenburg
-
-
TSV 1860 Munchen
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Albania First Division
KS Burreli
-
-
KS Lushnja
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
RC Villalbes
۰
۰
Viveiro CF
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Cayon
۰
۰
CD Siete Villas
inprogress
۱۴:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Bangor Celtic FC
۰
۱
Lucan United
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Arosa U19
۰
۰
Racing Santander U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Club Atletico Espeleno
۰
۱
Ayamonte CF
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Primera Federacion Women
Osasuna (W)
۰
۰
UDG Tenerife Sur II (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Cordoba (W)
۰
۰
CD Juan Grande (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao B (W)
۰
۰
SE AEM (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Morocco League Women
ASDCT Ain Atiq Temara (W)
۱
۱
AA Taroudant (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Spain Primera Nacional Women
Discobolo La Torre AC (W)
۰
۳
Murcia Feminas (W)
inprogress
۱۳:۳۰
CE Seagull (W)
۰
۰
CD Castellon (W)
inprogress
۱۴:۳۰
UD Mos (W)
۰
۰
Cd Oceja (W)
inprogress
۱۴:۴۵
Aldaia (W)
-
-
San Vicente (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  South Africa SAFA League Women
JVW FC (W)
۱
۱
Thunderbirds Ladies (W)
inprogress
۱۳:۰۰
  Nigeria Premier League Grp. A
Enyimba
۰
۰
El Kanemi Warriors
inprogress
۱۷:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید